/domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-config.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/google802941d0129d77ce.html /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-cron.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/pielegnacja /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/.htaccess /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-config-sample.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/preparaty /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/mattlink.links.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-login.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/robots.txt /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-content /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-comments-post.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-activate.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/dbanie /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-links-opml.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/uroda /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-load.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-trackback.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/cera /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/license.txt /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/.maintenance /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-blog-header.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-settings.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-mail.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/files /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/index.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/mattlink.images.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/xmlrpc.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/cgi-bin /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-admin /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/.. /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-includes /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/mattlink.client.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/readme.html /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/. /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/wp-signup.php /domains/kosmetyk.net.pl/public_html/dbacoskore Kilka w jednym | Kosmetyki

Kilka w jednym

duac recepta zobacz objawy spowodowane żółtaczką zakaźną

Skoro jest jasne, że człowiek potrzebuje szamponu, by zadbać o higienę swojej głowy, nie możemy nie wspomnieć kilkoma zdaniami o kosmetykach łączących w sobie działanie kilku różnych preparatów. To bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza z punktu widzenia panów, którzy lubią być dobrze zorganizowani. Jadąc w podróż służbową lub na wakacje chętnie zabierają ze sobą płyny myjące typu „2 w 1”. Są one równocześnie żelem pod prysznic oraz szamponem. Właściwie dobrane proporcje składników sprawiają, że łatwo można zadbać o wszystkie partie ciała. Wyroby te intensywnie się pienią, co ułatwia mycie i jest typową cechą szamponów.

Ten segment kosmetyków nie jest szczególnie rozbudowany, bo sięgamy po nie z reguły w określonych okolicznościach wymienionych powyżej. Nawet czołowi producenci dostrzegają tę niszę i mają swoje propozycje. Bodaj największy zasób takich higienicznych pakietów oferują jednak marki własne dużych sieci drogeryjnych. Preparaty te są stosunkowo tanie i mogą liczyć na uznanie klienteli.

Od czasu do czasu znaleźć można jeszcze bardziej rozbudowane koncepcje. Rozglądając się w drogerii możemy natknąć się na żele typu „3 w 1”. Nie tylko zapewniają umycie włosów na głowie oraz ciała, ale również efektywne golenie – zarostu na twarzy oraz pod pachami. Panom takie rozwiązania muszą się podobać.

wzw typu c czyli żółtaczka c przenosi się drogą kropelkową żółtaczka wszczepienna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *