Kilka w jednym

duac recepta zobacz objawy spowodowane żółtaczką zakaźną

Skoro jest jasne, że człowiek potrzebuje szamponu, by zadbać o higienę swojej głowy, nie możemy nie wspomnieć kilkoma zdaniami o kosmetykach łączących w sobie działanie kilku różnych preparatów. To bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza z punktu widzenia panów, którzy lubią być dobrze zorganizowani. Jadąc w podróż służbową lub na wakacje chętnie zabierają ze sobą płyny myjące typu „2 w 1”. Są one równocześnie żelem pod prysznic oraz szamponem. Właściwie dobrane proporcje składników sprawiają, że łatwo można zadbać o wszystkie partie ciała. Wyroby te intensywnie się pienią, co ułatwia mycie i jest typową cechą szamponów.

Ten segment kosmetyków nie jest szczególnie rozbudowany, bo sięgamy po nie z reguły w określonych okolicznościach wymienionych powyżej. Nawet czołowi producenci dostrzegają tę niszę i mają swoje propozycje. Bodaj największy zasób takich higienicznych pakietów oferują jednak marki własne dużych sieci drogeryjnych. Preparaty te są stosunkowo tanie i mogą liczyć na uznanie klienteli.

Od czasu do czasu znaleźć można jeszcze bardziej rozbudowane koncepcje. Rozglądając się w drogerii możemy natknąć się na żele typu „3 w 1”. Nie tylko zapewniają umycie włosów na głowie oraz ciała, ale również efektywne golenie – zarostu na twarzy oraz pod pachami. Panom takie rozwiązania muszą się podobać.

wzw typu c czyli żółtaczka c przenosi się drogą kropelkową żółtaczka wszczepienna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *