Piękne usta

Panie dbają z reguły o każdy element swojego ciała, a usta są dla nich bardzo ważne. Nie brak osób twierdzących, że ponętne i zadbane wargi to wizytówka atrakcyjnej kobiety. Konsekwencją tego założenia są spore nakłady konsumentek na rozmaite szminki, błyszczyki oraz balsamy. Zacznijmy może od tych ostatnich. Powszechnym problemem (zresztą nie jedynie wśród płci pięknej) są spierzchnięte i pękające wargi. Wynika to z braku dostatecznego nawilżenia, co po jakimś czasie objawia się niezbyt estetycznym obrazem. Można w miarę prosto poradzić sobie z tą przypadłością. Służą temu pomadki ochronne i nawilżające. Pokrywają one usta cienką warstwą natłuszczająco-odżywczą. Regularne stosowanie pozwala pozbyć się kłopotu.

Tradycyjną alternatywą dla takich specyfików jest zwykła wazelina. Niektórzy twierdzą, że działa jeszcze lepiej. Dziś kupimy taką z dodatkiem owocowych aromatów, co znacznie podnosi komfort jej użytkowania. Gdy damskie usteczka są już jędrne, można nadać im wyjątkowy wygląd. Kolorów szminek oraz błyszczyków jest mnóstwo, podobnie jak marek ubiegających się o względy pań. Warto wybierać produkty wzbogacone substancjami odżywiającymi. Zapewnią nie tylko piękny wygląd, ale również wyborną kondycję warg.

Kiedy usta są zadbane i zdrowe, aż chce się je całować. Mężczyźni zwracają uwagę na ten detal, bo z różnych względów działa on na zmysły i pobudza wyobraźnię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *