Dbajmy o jamę ustną

Dbajmy o jamę ustną

Myć trzeba się nie tylko z zewnątrz, ale czasami również wewnątrz. Bez problemu znajdziemy przynajmniej jeden taki przykład. Chodzi oczywiście o zęby, ale szerzej – język oraz całą jamę ustną. Również w tej kategorii mamy na rynku zalew propozycji. Pasty oraz żele o różnorodnym smaku i właściwościach są kupowane masowo – wszak każdy porządny człowiek myje uzębienie przynajmniej dwa razy na dzień. Stomatolodzy zalecają szczotkowanie po każdym posiłku, ale z racji pracy i trybu życia nie zawsze można to uczynić po obiedzie jadanym na mieście. Wówczas w sukurs idą specjalne gumy do (więcej…)

Cholinex bez cukru opinie

Funkcja też jest ważna

Funkcja też jest ważna

Dowolny kosmetyk, który kupujemy lub który uśmiecha się do nas z regału musi mieć przypisaną konkretną funkcję. Ich ogólny ranking zaowocował podziałem preparatów na kilka kategorii, co pozwala uporządkować kwestię. Nie jest bowiem tak, że kosmetykiem nazywamy wyłącznie te środki, które mają nasze ciało wzmacniać, regenerować i odżywiać. Wiele takich wyrobów ma zgoła odmienne przeznaczenie, rzec by można – przyziemne. Używanie niektórych kosmetyków ma zwyczajnie dostarczać przyjemności i relaksować po ciężkim dniu. Przykładów nie musimy szukać daleko, bo (więcej…)


Piękne usta

Piękne usta

Panie dbają z reguły o każdy element swojego ciała, a usta są dla nich bardzo ważne. Nie brak osób twierdzących, że ponętne i zadbane wargi to wizytówka atrakcyjnej kobiety. Konsekwencją tego założenia są spore nakłady konsumentek na rozmaite szminki, błyszczyki oraz balsamy. Zacznijmy może od tych ostatnich. Powszechnym problemem (zresztą nie jedynie wśród płci pięknej) są spierzchnięte i pękające wargi. Wynika to z braku dostatecznego nawilżenia, co po jakimś czasie objawia się niezbyt estetycznym obrazem. Można w miarę prosto poradzić (więcej…)